Senior Forlags Klubben

Senior Forlags Klubbens første arrangement i 2001 er et besøg hos GAD på Strøget, nærmere bestemt Vimmelskaftet 32, København K. Det er tirsdag den 20. februar kl. 15. Forlagsdirektør Axel Kielland og marketingchef Maj-Britt Brænder vil fortælle om forlagets spændende nye profil, og direktør for bogladerne, Frederik Christiansen, vil orientere om kæden, herunder det nyeste skud på...

Senior Forlags Klubbens første arrangement i 2001 er et besøg hos GAD på Strøget, nærmere bestemt Vimmelskaftet 32, København K. Det er tirsdag den 20. februar kl. 15.
Forlagsdirektør Axel Kielland og marketingchef Maj-Britt Brænder vil fortælle om forlagets spændende nye profil, og direktør for bogladerne, Frederik Christiansen, vil orientere om kæden, herunder det nyeste skud på stammen: GAD’s Internetboghandel.
Tilmelding senest 20. februar til Knud H. Ditlevsen, Højbovænge 44, 3500 Værløse.
6/7 2001

Kommentarer

Du skal være logget ind for at kommentere